Hakkımızda

Hakkımızda

BİZİMLE BAŞLAYIP SİZİNLE DEVAM EDEN BİR HİKAYE...

2016 yılında Sabri Eyüp Küçük ve Şiar Turan gıda sektörüne yenilik ve eğlence katmak adına yaptıkları araştırma ve gözlemleri bir araya getirip, Bobajoy”un temellerini attı.

İstanbul’da başlayan bu serüven; önce Türkiye'de ve daha sonra da Ortadoğu'da binlerce kafe ve restorana ürünlerini sunarak halkın tatlı düşkünlüğünün karşılığını yenilikçi ürünlerle vererek başladı. Birinci sınıf meyve toplarının tedarikçisi olmakla birlikte, sektörde bir çok alanda hizmet sağlayıcılığı görevini de üstlendi. Boba Akademi ile müşterilerimiz için uygulamalı eğitim ve ürün eğitimi sunarak, ürünün sınırsız kullanım alanlarını paylaşmaya başladık. BOBAJOY’da ürünlerimizin insanları mutlu edebileceğine, arkadaşlarıyla ve aileleriyle küçük büyük demeden hep beraber keyifle bağlantı kurmasına yardımcı olabileceğine inanıyoruz. Bu inancımızı da her geçen gün geliştirdiğimiz ürün gamımızla sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

  • Mutluluk
  • Ürün Çeşitliliği
  • Erişilebilirlik

Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize özenle hazırlanmış ve üretilmiş siparişlerini maksimum ilgiyle sunuyoruz. . En popüler gıda ürünlerini araştırmaya, çok yönlü ve yüksek kaliteli bir ürün portföyünü sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Sizleri ve sizlerin beğenilerini yakından takip ediyor, önemsiyor ve bu doğrultuda hem kurumsal yapımızı hem de ürün gamımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?