Hakkımızda

Hakkımızda

BİZİMLE BAŞLAYIP SİZİNLE DEVAM EDEN BİR HİKAYE...

2016 yılında kurucularımız Sabri Eyüp Küçük ve Şiar Turan gıda sektörüne yenilik ve eğlence katmak adına yaptıkları araştırmalarını ve gözlemlerini bir araya getirip, Bobajoy’un temellerini attılar.

İstanbul’da başlayan bu lezzetli serüvenimiz; Bobajoy markamız ile önce Türkiye’de ve daha sonra da Ortadoğu’da binlerce kafe ve restorana Bobajoy ürünlerinin girmesi ile büyüyerek devam etti. Birinci sınıf meyve toplarının tedarikçisi olmakla birlikte, sektörde bir çok alanda hizmet sağlayıcılığı görevini de üstlendik. Boba Akademi ile müşterilerimize uygulamalı eğitim ve ürün eğitimi sunarak, Bobajoy ürünlerinin de sınırsız kullanım alanlarını çözüm ortaklarımız ile paylaşmaya başladık. Bobajoy ürünleri ile nihai tüketicinin lezzetli bir deneyim yaşamasını sağlarken, öte yandan da çözüm ortaklarımız olan kafe, restoran ve otel işletmelerinin de zengin ve katma değerli menülere sahip olması için ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

  • Mutluluk
  • Ürün Çeşitliliği
  • Erişilebilirlik

Bobajoy olarak tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize özenle ürettiğimiz ürünlerimizi ve hazırladığımız siparişlerinizi maksimum ilgiyle sunuyor ve en popüler gıda ürünlerini araştırmaya, çok yönlü ve yüksek kaliteli bir ürün portföyünü sizlerle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizleri ve sizlerin beğenilerini yakından takip ediyor, önemsiyor ve bu doğrultuda hem kurumsal yapımızı hem de ürün gamımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?