Türkiye’nin İLK ve TEK Dünya’nın sayılı bubble tea ve boba üreticisi Bobajoy

Türkiye’nin İLK ve TEK Dünya’nın sayılı bubble tea ve boba üreticisi Bobajoy

Dünya'nın trendi en hızla yükselen içeceği bubble tea'nin Türkiye'deki ilk ve tek, Dünya'nın ise sayılı üretici firmalarından biri olan Bobajoy, yepyeni hamlelerle büyümeye devam ediyor. Öncelikle iç pazardaki yerini sağlamlaştırıp, Türkiye'de bubble tea satışı yapan kafe, restoran ve otel işletmelerinin yaklaşık % 90'ına ürün satışı yapan Bobajoy, şimdilerde ise Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Amerika Kıtası'ndaki birçok ülkeye bubble tea ve boba ihracatı yapmaya başladı. 

Bobajoy bubble tea ve boba toplarının hem üretimini, hem satışını hem de dağıtımını yaparken, öte yandan üretim ve satış hacmini de büyütmeye devam ediyor. Yakında 1500 metrekarelik üretim alanına ek 5000 metrekarelik alan daha ekleyecek olan Bobajoy, üretim hacmini de 4 katına çıkarmayı planlıyor.

Bobajoy bubble tea lezzetini Türkiye'den Dünya'ya ulaştırmayı hedeflerken, ithalatçı bir firmadan ihracat yapan büyük bir markaya dönüşümün nasıl olduğunu tüm dünyaya kanıtlamak için Bobajoy var gücüyle ve enerjisiyle çalışmaya devam ediyor.

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?