McDonald’s Bubble Tea Var mı?

McDonald’s Bubble Tea Var mı?

Bubble tea son yıllarda Türkiye'de de oldukça popüler hale geldi. Farklı lezzetleri ve eğlenceli sunumlarıyla her yaştan insanın ilgisini çeken bubble tea, serinlemek ve keyifli vakit geçirmek için ideal bir seçenek. Peki, McDonald's'ta bubble tea var mı? Bu sorunun cevabı şuan için hayır.

Bobajoy ile Lezzetli Bubble Tea Deneyimi

McDonald's'ta bubble tea bulamasanız da Bobajoy ile Türkiye'nin her yerinde lezzetli bubble tea deneyimi yaşayabilirsiniz. Sütlü bubble tea, meyve suyu aromalı bubble tea, milkshake bubble tea, kahveli bubble tea, tapyoka bubble tea gibi hem klasik hem farklı reçetelerde bubble tea seçeneklerini bulabilirsiniz.

Evde Bubble Tea Nasıl Yapabilirim?

Evde bubble tea yapabilmek için öncelikle popping boba yani ağızda patlayan meyve suyu toplarına ihtiyacınız var. Popping bobaları sevdiğiniz herhangi bir meyve suyu aromalarıyla karıştırdığınızda bubble tea elde edebilirsiniz. Bubble tea malzemeleri satın almak için listemize göz atabilirsiniz.  

Ayrıca bobajoy bubble tea tarifleri listemizi inceleyerek çeşitli bubble tea içecekleri hazırlayabilirsiniz. 

Nerede Bubble Tea İçebilirim?

Lezzetli ve keyifli bir bubble tea deneyimi için Bubble Tea by Bobajoy tercih edin! Bubble Tea by Bobajoy ile iş birliği yapan kafe, restoran, bayi ve otellerin listesine nerede bubble tea içebilirim web sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. 

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?