Bubble Tea by Bobajoy Lezzeti WorldFood İstanbul 2023’te Dünyayı Sardı!

Bubble Tea by Bobajoy Lezzeti WorldFood İstanbul 2023’te Dünyayı Sardı!

Dünyanın en önemli organizasyonların biri olan ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6-9 Eylül tarihlerinde gerçekleşen WorldFood İstanbul 2023 Fuarı'nda hem renkli standımız hem de ürünlerimizle binlerce ziyaretçiyi standımızda ağırladık.

Dünya'nın birçok farklı ülkesinden ziyaretçinin ve katılımcının yer aldığı WorldFood İstanbul Fuarı'nda yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi 4 gün boyunca standımıza akın etti. Türkiye'nin ilk ve en büyük, Dünya'nın ise en büyük ilk 3 popping boba bubble tea üreticisi Bobajoy markamız ile binlerce bardak bubble tea lezzetini standımızı ziyaret eden misafirlerimize ikram ettik.

4 gün boyunca sayısız toplantı ile hem bubble tea popping boba ürünlerimizi hem şirketimizi hem de yaklaşımımızı ziyaretçilerimizle paylaşma şansı bulduk. Bu fuar vesilesi ile Türkiye'de ve Dünya'nın 6 yeni ülkesinde daha yüzlerce yeni noktayı bubble tea popping boba lezzeti ile buluşturacak olmanın heyecanı ile fuar sürecimizi tamamladık. 

WorldFood İstanbul Fuarı organizasyonu boyunca standımızı onurlandıran siz değerli katılımcılara tekrar teşekkür eder, yepyeni organizasyonlarda görüşmek dileği ile...

Bobajoy markamızı daha yakından tanımak isterseniz burayı tıklayarak hakkımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilir ya da burayı tıklayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?