Bobajoy yeni fabrika için projelendirme sürecini başlattı

Bobajoy yeni fabrika için projelendirme sürecini başlattı

Yola çıkmadan önce kurulan hayalleri planlara döken ve yola çıkan Bobajoy, 2024 stratejik büyüme planı doğrultusunda Çanakkale'de kuracağı yeni fabrikası için projelendirme çalışmasına başladı.

Bobajoy markası için ithalat ile başlayan bir bubble tea popping boba serüveni bugün itibari ile Türkiye'nin ilk ve en büyük, dünyanın ise en büyük beş bubble tea popping boba üreticisinden biri olarak devam ediyor. Gelinen noktada tüm Türkiye'ye % 100 yerli imal bubble tea popping boba tedariği sağlayan Bobajoy, sadece ülkemiz ile yetinmeyip, Asya, Avrupa ve Afrika da olmak üzere dünyanın birçok ülkesine de ihracat yapan bir marka konumuna ulaşmıştır. 

Üretim kapasitesini, kaliteyi de hesaba katarak daha da yüksek ve katma değerli bir hale dönüştürmek için 2 yıldan bu yana fizibilite çalışmaları devam eden Çanakkale'deki yeni üretim tesisi için yer tahsis işlemi tamamlandıktan sonra hızlıca fizibilite çalışmaları da tamamlandı. Yakın zaman önce mimari konsept ve detay çizimleri için Türkiye'nin önde gelen mimarlık ofislerinden biri ile anlaşan Bobajoy, konsept için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor.

Çok yakında yeni detaylar ile sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Keyifli günler dileriz.

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?