Bobajoy Bubble Tea artık Beltur’larda!

Bobajoy Bubble Tea artık Beltur’larda!

Bubble Tea by Bobajoy lezzeti Türkiye'nin her tarafına hızlı yayılmaya ve mutfaklara girmeye devam ediyor. Bubble Tea by Bobajoy lezzeti artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin İstanbullular tarafından en rağbet gören ştiraklerinden biri olan Beltur'un kafe ve restoranlarında da yer alacak.

Beltur'un Yeni Menüsünde: Bubble Tea by Bobajoy İle Tanışın!

Beltur'un yeni menü planlaması kapsamında Bubble Tea by Bobajoy lezzeti, müşteriler için daha da ulaşılabilir hale geliyor. Artık Beltur'un kafe ve restoranlarında bu benzersiz bubble tea deneyimini yaşamak mümkün. Yenilikçi menü planlamasıyla Beltur, müşterilerine damaklarında unutulmaz bir tat bırakmayı hedefliyor.

Türkiye'nin Her Noktasına Lezzet Yayılıyor: Popping Boba ve Bubble Tea Haritası!

Popping boba ve bubble tea lezzetini sadece İstanbul ile sınırlı tutmuyoruz. Türkiye'nin dört bir yanına, hatta dünyanın dört bir yanına bu eşsiz lezzeti ulaştırmaya devam ediyoruz. Bobajoy'un benzersiz karışımları ve lezzet patlamaları, her damak zevkine hitap ederek geniş bir müşteri kitlesine sesleniyor.

Lezzetle Takipte Kalın: Yeni Tatlar Sizi Bekliyor!

Bubble Tea by Bobajoy lezzetiyle tanışmak için Beltur'un kafe ve restoranlarına uğramak şart! Türkiye'nin dört bir yanında, damakları şenlendiren bu eşsiz içeceği deneyimlemek için hazır olun.

Siz de lezzetle dolu bir yolculuğa çıkmak için Bobajoy'un izini takip edin ve yeni tatlar keşfedin.

Bültenimize Üye Ol !
Neşeli tarifler, kampanyalar ve keyif alacağın makaleler burada! E-posta kutunda bize de yer var mı ?