Marka DNA‘sı

2016 yılında Sabri Eyüp Küçük ve Şiar Turan tarafından gıda sektöründe yenilik ve eğlence katmak adına yaptıkları araştırma ve gözlemleri Bobajoy”un temellerini attı.

İstanbul’da başlayan bu serüven Türkiye de ve ortadoğuda binlerce cafe ve restoranta ürünlerini sunarak halkın tatlı düşkünlüğünün karşılığını yenilikçi ürünlerle verdi. Birinci sınıf meyve toplarının tedarikçisi olmakla birlikte sektörde bir çok alanda hizmet sağlayıcılığı görevini de üstlendi.Boba Akademi ile müşterilerimiz için uygulamalı eğitim ve ürün eğitimi sunarak ürünün sınırsız kullanım alanlarını paylaşıyoruz. BOBAJOY’da ürünlerimizin insanları mutlu edebileceğine, arkadaşlarıyla ve aileleriyle küçük büyük demeden hep beraber keyifle bağlantı kurmasına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.

  • Mutluluk
  • Ürün Çeşitliliği
  • Erişilebilirlik

Ürünlerimizi sipariş eden müşterilerimize teslim etmek için maksimum ilgi ve özel üretilmiş seçenekler sunuyoruz. En son popüler gıda ürünlerini araştırmaya ve çok yönlü ve yüksek kaliteli bir ürün portföyü tutmaya çalışıyoruz. Umursuyoruz ve dinliyoruz ve gelişmeye devam ediyoruz.